loader
 


Laatste reacties

Erica Terpstra, onze nationale sporttroetel

17-02-2010, 19:07 • 1975 keer gelezen

Consternatie om het interview van Erica Terpstra met Edwin Evers op Radio 538 vanmorgen. In Vancouver was het 22.30 uur en Erica had een wijntje te veel op. Het interview verliep hoogst vermakelijk omdat zij met dubbele tong haar mening gaf. De Telegraaf meldde op hun website dat luisteraars 'verbaasd en boos' reageerde. Maar de reacties die ik gelezen heb waren totaal anders van inhoud. Velen konden er de humor wel van inzien. Andere reageerden op een wijze van 'ze is ook maar een mens van vlees en bloed'. De waarheid is natuurlijk dat Erica geen kwaad kan doen bij de meeste Nederlanders. En terecht, het enthousiasme en eerlijkheid straalt er vanaf bij onze nationale sporttroetel. Nu ook weer: "Ik geef ruiterlijk toe dat ik achteraf gezien mij niet goed genoeg gerealiseerd heb dat een glas wijn niet goed valt als je zo vermoeid bent als ik gisteravond was.". Als u doorklikt leest u haar hele verklaring en kunt u zelf oordelen. Erica kan bij mij in ieder geval niet kapot. Ik denk alleen dat de mensen om haar heen en de redactie van het radioprogramma haar een beetje in bescherming hadden moeten nemen.

Vancouver, 17 februari 2010

Naar aanleiding van de consternatie die is ontstaan na mijn optreden bij Radio 538 in het programma van Edwin Evers, wil ik graag het volgende kwijt. Ik geef ruiterlijk toe dat ik achteraf gezien mij niet goed genoeg gerealiseerd heb dat een glas wijn niet goed valt als je zo vermoeid bent als ik gisteravond was. Ik had daarom dit interview toen niet moeten geven. Het was absoluut op zijn minst nogal dom!

Erica Terpstra

Reageer op dit artikel

Naam: E-mail: * Website:
Reactie:
*   Bij de eerste keer reageren wordt er een e-mail naar u gestuurd ter bevestiging van uw reactie. Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.
Onthoud mijn gegevens
Stuur e-mailnotificatie nieuwe reacties.